Gemici Oglu Nakliyat Para Kasası Taşıma


Para Kasası Taşıma

Özel kurumların genelinde banka , kuyumcu yahut şirketlerin veya kendi hususi kasalarınızda para veya değerli eşyalarını korumak kullanılan kasaları boyutları , ağırlığı ve üzerinde bulunan son derece hassas olan özel  donanımları sebebiyle para kasası taşıma  işlemi oldukça zor ve zahmetli bir iştir. Bu iş zorluğundan dolayı para kasası taşıma işlemlerinde çoğu zaman insan gücü yetersiz kalmakta ve bunun için son derece özel ekipmanlar gerektirmektedir .

Değerli eşyalarımız , evraklarımız, altınlarımız belki manevi değeri olan çok çok özel eşyalarımızı saklama ihtiyacı duyar bazen insan. Bunun içinde kasalar tercih edilir genelde yastık altından çok . Haliyle günümüzün en kolay  ve güvenli saklama yollarından biridir kasalar. Bu eşyalarınızın elbet taşınması gerektiği gün gelebilir ve hatta beklide şuan siz bu yazıyı okumadan hemen önce gelmiş ve Türkiye’ nin her köşesine nakliyat yapan bir firma aramakta olabilirsiniz.

Biz uzun yıllarımızı bu sektörde siz müşterilerilerimize hizmet vererek haliyle her zor alanda olduğu gibi bu alanda da sizlere sonsuz güvence ve %100 memnuniyet sağlamaktayız. İşimize olan saygımız , güvenimiz her geçen gün profesyonel oluşumuzu bir kademe daha arttırmakla birlikte sizlere olan hizmeti son raddesine çıkarmaktadır.

Araçlarımızın sahip olduğu özel donanımlar sayesinde ise insan gücünün fazlasıyla zorlanacağı bu gibi durumlar da güçten fazlasıyla tasarruf edilerek elimize sunulmuş olan son teknoloji doğa harikası araçlarımızda hiçbir masraftan kaçınmadığımızı belirtmek isteriz. Sizler Gemicioğlu Nakliyat ile iletişime girip ‘ www.gemicioglunakliyat.com ‘ her şey halledilmişken bizler  sizlerin istediği gün ve saatte istediğiniz yerde işleme hazır olarak beklemekte olacağız.

Kullanılan büyük ebattaki kasalar  , zırhlı kasaların içinde ki para , silah , manevi değeri olan şeyler gibi hiçbir eşyaya zarar gelmeyeceğinin garantisini ve bütün sorumluluğu üstümüze aldığımızı belirtmek isteriz. Bizler bu hizmeti sizlere özel ekiplerimiz tarafından sunmaktayız. Unutmadan belirtmek gerekirse her firmanın maalesef ki aynı olamayacağını ve bizler gibi 21 yılı aşkın süredir profesyonelliğe sahip olamayacağınızı aklınızdan çıkarmayınız.

Kasa taşıma işlemlerinde bizim gibi olmayan şirketler için belirtmek isterim ki çevreye zarar verme bina içerisinde iseniz eğer; bina yapısına zarar verme ve bu zararlar sonucunda en ufak bir aksaklıkta insan gücüne zarar gerçekleşmektedir. Bunların önüne geçmekte tabi ki yine ve yine sizlerin elindedir. Gemicioğlu Nakliyat olarak sizlerin her zaman mutluluğunuzu istemekle birlikte bütün haklarınıza saygı duymaktayız.