Gemici Oglu Nakliyat Ofis Taşıma


Ofis Taşıma

Ofis taşıma işi zahmetli ve zor bir iştir. Ofisinizin taşınması gerekiyor ise eğer , tam olarak doğru yerde olduğunuzdan emin olabilmenin rahatlığıyla arkanıza yaslanıp derin bir nefes çekebilirsiniz.  Biz Gemicioğlu Nakliyat olarak bu zor ve zahmetli olan işten sizleri uygun fiyatlara ve sizlere en uygun seçenekler ile belirtmekteyiz . Ofislerin oldukça karışık ve fazlaca eşyadan oluşması dolayısıyla 22 yıllık profesyonelliğimizle ve eğitimli profesyonel çalışanlarımız ile sizlere en güvenli hizmetleri vermekteyiz.

Eşyalarınız günümüz çağının en son çıkan gerek kaplama malzemeleri , gerek hareketli teknolojik aletlerde hiçbir masraftan kaçınmayarak alıp sizler için kullandığımız bu aletler ile hiçbir şekilde zarar görmeksizin sigortalı bir şekilde taşınmaktadır. Taşıma işlemleri güç isteyen işlerdir biraz daha ucuza kaçayım derken…. Aman değerli müşterilerimiz dikkat edin eşyalarınız güme gitmesin , boşa üzülmeyiniz sonrasında.

Biz profesyonel arkadaşlarımızla işlerinizi hallederken sizde bir cafeye veya restoranda rahat rahat oturup bir şeyler atıştırabilirsiniz. Neden mi ?

Tam olarak bizim kendimize olan sonsuz güvenimiz ve uzun yıllara dayanan tecrübemizdir bu .Bazı işler yapılırken özveri istemektedir. Bizim işimizde tam olarak o işlerden biridir. Sizlerin eşyaları bizim eşyalarımız dır . Kendi eşyalarımıza nasıl değer veriyorsak sizlerin taşınması gereken eşyalarınıza aynı değerin fazlasını verdiğimizi sizlere garanti ediyoruz.

Buyurun sizlere bir şeyler ikram edelim. Gemicioğlu Nakliyat bu kadar yılı aşkın sürede ve hala büyümekte olan iş arkadaşlarımız ile sizler için Türkiye’ nin bütün her bölgesine hizmet vermekteyiz. Tamamen sizlere uygun olan fiyatlarımızı sormayı unutmayınız!!! Her şeyden önce sizinle iş yapmış olmak yeni dost edinmek demektir. İşimiz en mükemmel şekilde bitirildikten sonra tekrar tekrar çay içmeye gelin sizleri her gün bekleriz.  Biz Gemicioğlu Nakliyat olarak sizler için varız. En başından emrimize , bulunduğumuz yere geldiğiniz , bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçladık ve bu amaç doğrultusunda çok güzel dostlar kazanmakla birlikte bu çevrede sizleride görmekten memnun kılacağımızı şimdiden belirtmek isteriz . Sizlere her türlü desteği vermenin yanı sıra işimizi yaparken olası bir kaza durumunda belirttiğimiz ve oturup anlaştığımız sırada biz daha yola çıkmazken sigortalanan eşyalarınızı sigortamız tarafınca bütün zararınızı karşılanmaya sonuna kadar hazırdır.Ofis taşıma işlemi için bize gelmeden başka yerlere gitmeyin. Unutmayın ki piyasanın en iyilerinden ve en uygun fiyat veren firmasıyız!!!