Gemici Oglu Nakliyat Kütüphane Taşımacılıgı


Kütüphane Taşımacılığı

Gemicioğlu Nakliyat olarak bu alana el atmış olmaktan kütüphane taşımacılığı yapmaktan gurur duymaktayız. Kütüphaneler yaşam kaynaklarımızdan ve taşınma işlemleri zordur. Biz bu işlemi severek fazlasıyla mükemmel bir şekilde yerine getirmeye çalışmakta ve getirmekteyiz. Bildiğiniz üzere kütüphane taşıması eşya fazlalığından dolayı zahmetli bir iştir ve tam olarak tecrübe gerektiren bir iştir .

Kütüphane taşımacılığında nakliyat sırasın da müşterilerimiz tarafından dile getirilenler bizden yapılması istenenler tam olarak bizler tarafından çok büyük bir dikkate alınarak yapılmaktadır. Var olan bütün malzemeler : kitaplar , dolap ve raflar belgeler , masalar vs vs bizler tarafından özenle kaplanıp taşınarak sizlerin tamamen istediğinden fazla bir emekle iş bitirilir. Herhangi bir zarar görmeye karşın sigortanız ve karışıklıklara karşı kendi uzmanlarımızın kullandığı yöntemlerimiz var olmaktadır. Sizlere her türlü desteği vermekteyiz.

Profesyonel ekibimizle kütüphanenizden ne bir eşya eksik ne de bir eşya fazlasını çıkarıyoruz. Sizlere 21 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz ve hergün ailemiz arasına yeni insanlar katılmakla birlikte şuan da sizleri beklemekteyiz. Gemicioğlu Nakliyat ile iletişim için ‘www.gemicioglunakliyat.com ’ adresinde ki iletişim bölümünü görmeniz ve sonrasında bir arama yakın kadar uzağınızda olmaktayız.

Taşınma esnasında olabilecek herhangi bir şeyin sorunluluğu tamamen bize ait olmakla birlikte sizlere uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile bişey olmayacağının ama sizlere belirtmek zorunda olduğumuz için söylediğimizi söylemkte fayda var. Bizler taşıma işlemlerinin en ufak ayrıntılarını incelemeye alıp göz önünde bulundurarak sizlere en kalitel i hizmeti vermekle birlikte sadece kütüphane taşımacılığı değil başka her türlü taşımada hizmet verdiğmizide belirtmek isteriz.

Belirtelim ki bizler sadece bir ‘alo’ kadar uzağınızdayız. Her türlü ihtiyacınız için hiçbir masraftan kaçınmayarak yarattığımmız özel araç filomuz ile  her zaman ve her yerde destekçiniz olmakla birlikte hizmet vermekteyiz. Bizler bu tecrüblerimiz ile yıllardır Türkiye’ de çok tercih edilen firmalar arasında olduğumuzu söylemekle birlikte referanslarımızla sizlere bunu kanıtlamaktayız. Müşterilerimize tamamen eksiksiz ve sevecen hizmet vermekteyiz.

Hiç düşündünüz mü ? Yüzleri sireke satan insasnların ne kadar itici geldiğini ve sizler ile iş yapmak zorunda kaldığını  ; şahsen bizim açımızdan böyle bir durum hem müşteriyi daha fazla strese sokup ruhsal zarar vermekte hemde fiziksel olarak beden yormakta.  Fakat bizi tercih ettiğiniz de böyle durumlar ile karşılaşmak yerine tamamen tecrübemizin verdiği rahatlığı kullanmanın keyfiyle bizleri izlemenizi tavsiye ederiz.